Menu
Jedno konto, kilka miejsc inwestowania

Jedno konto, kilka miejsc inwestowania

W ramach jednego konta możesz wybrać aż do 4 miejsc, w których inwestujesz (polisa, mBank, TFI). Jeśli masz kilka polis inwestycyjnych od jednego ubezpieczyciela możesz je obsłużyć w ramach 1 miejsca inwestowania. Dzięki temu możesz wykorzystać portal dla siebie i swoich najbliższych.

Portfel OPI

Jeśli chcesz jak najmniej czasu poświęcać na zarządzanie swoją inwestycją - to narzędzie jest stworzone dla Ciebie!

Unikalny algorytm automatycznie wybiera najlepsze fundusze spośród wszystkich dostępnych w wybranym przez Ciebie produkcie inwestycyjnym, a następnie tworzy z nich portfel.

Jeśli nastąpi zmiana strategii system wygeneruje nowy portfel i powiadomi Cię o tym fakcie emailem lub smsem.

Portfel OPI
Rankingi

Rankingi

Ranking funduszy

Szybko ocenisz czy dany fundusz kupić, trzymać czy sprzedać. Ranking budowany jest na podstawie wskaźników OPI, które charakteryzują fundusze m.in. pod względem dynamiki, potencjału wzrostu oraz bezpieczeństwa.

Ranking parasoli

Dodatkowo dla klientów platform inwestycyjnych tj. mBank czy Mutibank udostępniamy rankingi parasoli. Dowiesz się jakie zyski osiągnęły poszczególne parasole przy zastosowaniu metody OPI, co pomoże Ci w wyborze grupy funduszy.

Strategie

Analiza trendów indeksów giełdowych

To narzędzie pozwala szybko ocenić trendy dla najważniejszych indeksów krajowych i światowych, tym samym wybrać odpowiednią strategię inwestycyjną i skuteczniej wybierać fundusze inwestujące w określonych obszarach świata.

Raport o aktualnej strategii

Co tydzień otrzymasz emailem krótki raport o aktualnej strategii systemu dla rynku krajowego i rynków zagranicznych. Dzięki temu będziesz na bieżąco, nawet jeśli na co dzień nie interesujesz się rynkami finansowymi.

Strategie
Monitorowanie i powiadomienia

Monitorowanie i powiadomienia

Monitorujesz to co chcesz, otrzymasz emailem informacje o:

  • sygnałach kup i sprzedaj funduszy
  • zmianie strategii
  • zmianie składu portfela
  • okazjach inwestycyjnych (dostępne wkrótce)
  • aktualnej strategii

Wskaźniki

Narzędzie dla bardziej doświadczonych inwestorów do samodzielnej analizy i doboru funduszy. Mamy tutaj do wykorzystania kilkanaście wskaźników. Kilka z nich to zmiany wartości jednostek udziałowych funduszy w określonych przedziałach czasowych - od 7dni do 12 miesięcy. Ponadto mamy kilka wskaźników autorskich OPI - WKA, WM, WB, WKA. Mamy także tutaj mini wykresy funduszy za ostatnie 6 miesięcy z sygnałami kupna i sprzedaży, wartości wzrostów od ostatniego sygnału KUP, wyniki systemu ST dla funduszu za ostatnie 2 lata. Wskaźniki możesz w dowolny sposób filtrować a fundusze sortować wg ich rodzaju, rynku czy waluty. Porównując wskaźniki OPI możesz wybierać fundusze wg własnych kryteriów. Tutaj także możesz porównać na wykresach do 10 funduszy.

Wskaźniki
Karta funduszu

Karta funduszu

Po kliknięciu na nazwę funduszu otrzymasz dostęp do Karty funduszu. Tutaj zobaczysz jak zachowuje się fundusz w czasie, przeglądając jego wykres z zaznaczonymi sygnałami kup i sprzedaj dla podstawowego systemu SuperTrend. Dowiesz się jaki wynik osiągnął fundusz w danym czasie przy zastosowaniu systemu OPI i bez niego. Jeśli fundusz Cię zainteresował możesz uruchomić jego monitorowanie dodatkowo trzema dostępnymi systemami śledzenia trendu. Dla tych systemów sam zdecydujesz o zastosowanych dla nich parametrach.

Dodatkowe systemy to :

    TrailingStop - kroczący stop strata,

     StopLossTakeProfit - stop strata + realizuj zysk,

     SupportResistance - poziom wsparcia i poziom oporu.

Poznaj zasadę działania systemu OPI

Inwestuj za darmo z OPI FUND przez okres 7 dni!

Tylko 2-4 konwersje w ciągu roku wystarczą aby skutecznie inwestować w funduszach!

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Programu Operacyjnego Innowacyja Gospodarka na lata 2007 - 2013. Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość.

Innowacyjna Gospodarka
OPI Invest
Unia Europejska